Lokalizacja

To miejsce na ziemi,

ukryte przed zgiełkiem dużego miasta, w otoczeniu Puszczy Augustowskiej i w bliskiej odległości od jednego z wielu jezior.

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i w harmonii. Krystalicznie czysta woda, śpiew ptaków i orzeźwiające sosnowe powietrze. Poznaj i pokochaj Augustów.

Villa Park & SPA położona jest w północno-wschodniej części Augustowa jednego z najpiękniejszych, polskich uzdrowisk, pomiędzy Jeziorem Necko, a Białe Augustowskie w cichej, spokojnej okolicy blisko wody i sosnowego lasu.

Do plaży dotrzesz spokojnym spacerem w ciągu 6 minut.

To wyjątkowe położenie pozwala na swobodną komunikację i dostęp do architektury miejskiej. Do centrum miasta podróż autem zajmie 9 minut. Augustów ze względu na swoje liczne walory uzyskał status uzdrowiska i bywa nazywany Zielonymi Płucami Polski.

Augustów jest otoczony 7 jeziorami.

Największe to Necko, Sajno, Studzieniczne, Białe, Rospuda oraz mniejsze zbiorniki. Turystyczna stolica Podlasia to miejsce, w którym czas płynie wolniej, a Ty możesz skupić się na sobie i swoich bliskich.

Życie to prawdziwa przygoda, której stery trzymasz we własnych rękach. Apartamenty Villa Park & SPA to projekt dla koneserów, którzy potrafią docenić każdą chwilę, którzy poszukują wyjątkowego miejsca, gdzie każdy dzień ma szansę przynieść radość, wypoczynek i dobre samopoczucie.

Takie położenie inwestycji z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które nie lubią ograniczeń i wysoko cenią sobie prywatność. Z kolei osoby aktywne docenią dogodny dojazd do drogi krajowej DK 16.

Zobacz mapę z legendą

Znajdź swój apartament w pięknym regionie Pojezierza Augustowskiego