Strefy premium

Sauny – Krok do zdrowia

Sauna sucha – fińska, sauna mokra – rzymska i sauna na podczerwień – IR.

Twoje prywatne sauny w ekskluzywnej strefie SPA czekają na Ciebie. Korzyści prozdrowotne przebywania w saunie znają wszyscy. Zabiegi odprężają ciało, relaksują, zmniejszają dolegliwości bólowe, poprawiają ruchomość stawów, łagodzą objawy astmy i przewlekłego zapalenia oskrzeli a także wzmacniają układ krążeniowy.

Warto podkreślić, że regularne seanse w saunie suchej, mokrej i infrared pozwolą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową i spalą zbędne kalorie.

Grota solna z tężnią solankową

Gdy nadchodzą jesienne i zimowe dni a za oknem plucha to warto skorzystać z groty solnej z tężnią solankową. Villa Park & SPA rozpieści Ciebie i Twoje pociechy. Tutaj zregenerujesz swoje siły i wzmocnisz swój organizm.

Grota solna jest wskazana dla dzieci, szczególnie wtedy, gdy często dopadają je przeziębienia i problemy z układem oddechowym. Sól morska z Morza Martwego plus tężnia solankowa tworzy specyficzny mikroklimat nasycony minerałami i mikroelementami.

Powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych cennych pierwiastków. Usiądź na wygodnym leżaku, posłuchaj śpiewu ptaków, odpręż się i ciesz się zdrowiem.

Siłownia

Siłownia z profesjonalnymi urządzeniami TechnoGym.

Myślisz o siłowni i krótkim treningu? Wystarczy wyjść ze swojego apartamentu i udać się do własnej strefy FITNESS, która czeka na Ciebie 24 godziny na dobę.
Bieżnie, orbitreki, rowery, atlasy, ławeczki, sztangi i odważniki – sprzęt profesjonalnej marki TechnoGym. Wszystko czego pragniesz aby zadbać o kondycję, sprawność i zdrowie.

Zrealizuj swoje postanowienia i spędź swój wolny czas aktywnie.

Bilard dla miłośników gier

Zagraj z rodziną i z przyjaciółmi w bilard w Twojej strefie PREMIUM w Villa Park & SPA. To gra pełna emocji i dobrej zabawy. W trakcie rozgrywek i radosnej rywalizacji zintegrujesz się z bliskimi i zrelaksujesz się od codziennych obowiązków.

Klubowa sala kinowa

Wyposażona w nowoczesny, profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy. Magiczny klimat kina i wygodne sofy uprzyjemnią niejedne spotkanie rodzinne czy towarzyskie. Uniwersalność tego miejsca pozwala zaaranżować salę klubową nie tylko do spotkań przy filmie i lampce wina ale również może służyć jako miejsce spotkań nieformalnych biznesowych.

Piłkarzyki, fascynująca gra z przyjaciółmi

Warto przenieść się do czasów, w których królowała radość, przygoda, gry i zabawa. Beztroskie chwile spędzone z przyjaciółmi i bliskimi zapamiętujemy najdłużej. Gromadzimy wspomnienia pełne blasku i chętnie do nich wracamy. Stwórz swoje piękne wspomnienia w strefie PREMIUM w Villa Park & SPA.

Sala zabaw dla dzieci

Wewnętrzna sala zabaw to świetne miejsce na spędzanie czasu wolnego dla dzieci w każdym wieku. Atrakcje związane z konstrukcjami zabawowymi, kulkami i ich kreatywnym wyposażeniem sprawiają uśmiech na twarzy dziecka.

Strefa będzie posiadała pełen węzeł sanitarny z prysznicami, łazienkami i oddzielnymi szatniami dla Pań i Panów.

Dostęp do klubu będzie zapewniony przez elektroniczny klucz właścicielski, a cały budynek zostanie wpisany w naturalny wygląd osiedla. Takie rozwiązanie to prawdziwy unikat wśród inwestycji deweloperskich w Polsce. Będziesz mógł zabrać całą rodzinę do strefy lub wspólny trening w kameralnej atmosferze.

Rozpieszcza
luksusem